20. apríla 2024

Memoriál Viliama Pongráca

Uplynulý víkend 22.-23.4.2017 sa v Žiline uskutočnil druhý ročník „Memoriál Viliama Pongráca“.

Na turnaji sa zúčastnili aj naše dievčatá,ktoré si vybojovali bronz.

Naše dievčatá predviedli bojovný výkon. V úvodnom zápase sme sa stretli s domácimi hokejistkami MsHM Žilina, ktoré nás porazili vysoko 10:0.

Nalepšou hráčkou nášho družstva bola vyhlásená Laura Lacková.

Prehra nás nezlomila. V druhom zápase sme sa stretli s družstvom Šarišanka Prešov v kotom sa nám podarilo zvíťaziť 2:1.

Góly : Klára Borovská, Brigita Borovská

Cenu za najlepšiu hráčku zápasu si odniesla Brigita Borovská

V nedeľu nás čakali ďalšie dva zápasy.

V prvom sme sa stretli s družstvom Nádej SR, po napínavom zápase sme sa mohli tešiť z druhého víťazstva v pomere 7:6

Vstup do posledného zápasu proti družstvu Zlaté Moravce sme nezvládli a po prvej tretine sme prehrávali 6:0. Až v druhej tretine sa hra vyrovnala, ale naša strelecká muška bola vychýlená aj napriek niekoľkým gólovým šanciam sme gól nestrelili a tak ako po prvej tretine aj na konci zápasu na výsledkovej tabuli ostal výsledok  6:0.