20. júna 2024

Stredoeurópska nadácia CEF – grant

Tak ako väčšina športových organizácii, aj my sa najviac boríme so získavaním financií. Preto sme vďační, ak sa vyskytne možnosť prezentovať naše vízie a zapojiť sa do výziev.

Jednou z nich je aj výzva stredoeurópskej nadácie, do ktorej sme poslali náš projekt pod názvom „HOKEJ PRE VŠETKÝCH“

Ako už viete, snažíme sa o prácu s deťmi a mládežou. V dnešnej neľahkej dobe by sme chceli umožniť čo najväčšiemu počtu detí sa zapojiť do športového vyžitia. Hokej nie je lacná záležitosť, čo si uvedomujeme a preto hľadáme možnosti ako pomôcť rodičom aj deťom, ktoré túžia hrať hokej.

Vďaka nadácii CEF sme získali grant vo výške 6690 €, ktorý využijeme na nákup hokejových prilieb, hokejových korčulí a taktiež na nákup tréningových dresov a tričiek pre našich najmenších v hokejovej prípravke.

Korčule a prilby budeme využívať aj pri organizovaní rôznych podujatí a to či už korčuliarskych kurzov, ale aj rznych náborových aktivít.

V najbližšej dobe prebehne nákup týchto pomôcok a následne ich aktívne využívanie, už pri prvom kurze korčuľovania pre detičky a samozrejme v tréningovom procese našej hokejovej prípravky, kde nám postupne pribúdajú hokejové nádeje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*