19. apríla 2024

1.kolo ICE DREAM – Šarišanka Prešov

Dnes sme vstúpili do ligovej sezóny 2017/18.

Je to naša druhá sezóna. Prvý zápas sme odohrali v domácom prostredí proti silnej Šarišanke Prešov.

Úvodná tretina sa nám celkom vydarila, po úvodnej nervozite a chybách sme sa dostali do herného tempa. Síce sme sa väčšinu tretiny bránili, ale snažili sme sa o prechod do útočného pásma, čo sa nám aj pár krát podarilo, no bránku súpera sa nám výraznejšie ohroziť nepodarilo.

Do šatne sme po prvej tretine odchádzali s troma inkasovanými gólmi.

Druhá tretina sa niesla v duchu prvej tretiny. Dievčatá sa snažili udržať súperky čo najďalej od našej brány čo sa nám aj čiastočne podarilo. No bohužiaľ opäť sme sa gólovo nepresadili naopak po druhej tretine bol stav na výsledkovej tabuli 6:0.

Do tretej tretiny sme išli s cieľom udržať čo najnižší počet obdržaných gólov aj vzhľadom na to, že sme dnes odohrali zápas len s dvoma formáciami na rozdiel od našich súperiek, ktoré mali k dispozícii tri kompletné päťky.

V závere nám postupne dochádzali sily. Hneď v úvode tretiny sme neustrážili súperky , keď sa im podarilo streliť dva rýchle góly.

Potom prišlo k niekoľkým vylúčeniam na našej aj súperovej strane.

Záverečnú tretinu sme prehrali v pomere 0:7.

V piatok 15.9.2017 vycestujeme na náš druhý zápas, ktorý odohráme v Poprade proti úradujúcim majserkám SR Popradským líškam. V nedeľu 17.9.2017 v domácom prostredí nás čaká Spišská Nová Ves.