24. apríla 2024

ICE DREAM – Krynica

ICE DREAM – KRYNICA 2:6 (0:3,1:2,1:1)

Dnes dievčatá vykorčuľovali na ľad s odhodlaním ukázať, že nechceme byť v extralige žien len do počtu.
V prvej tretine sme sa držali až do 14-tej minúty, kedy sme inkasovali prvý gól. V priebehu prvej tretiny sme ešte inkasovali dva góly. Vypracovali sme si príležitosti, ktoré sme nepremenili.
Do druhej tretiny sme išli s odhodlaním uhrať čo najlepší výsledok. Hra mala veľmi vyrovnaný priebeh, Opäť sme inkasovali, ale nezlomilo nás to.Naopak v úplnom závere druhej tretiny unikla Jana Ujlakiová a podarilo sa jej skórovať. Do šatne sme išli za stavu 1:5.
Tretia tretina patrila našim dievčatám. Darilo sa nám udržiavať súperky v bezpečnej vzdialenosti. Opäť sme si vypracovali gólové príležitosti, ale zatiaľ nám to tam nepadá.
Druhý gól zaznamenala Petronela Sušienková.
Škoda posledného gólu, ale aj tak môžeme naše dnešné vystúpenie hodnotiť veľmi pozitívne s konštatovaním, že dievčatá robia pokroky.
Už budúcu nedeľu 2.10.2016 o 15:00 odohráme posledný domáci zápas v základnej časti proti družstvu HC OSY Spišská Nová Ves, na ktorý Vás srdečne pozývame.