25. apríla 2024

ICE DREAM – MHK Martin 1:7

Po minulo týždňovom víťazstve v Nowom Targu sme vstupovali do domáceho zápasu s MHK Martin síce s rešpektom, ale s odhodlaním podať čo najlepší výkon a favorizovaného súpera potrápiť. Čo sa nám aj čiastočne podarilo. Od začiatku sme hrali so súperom vyrovnanú partiu. Naša brankárka Katarína Hostovičáková si udržala čisté konto až do štrnástej minúty, kedy sa Horákovej podarilo streliť prvý gól.V prvej tretine sme inkasovali ešte raz z hokejky Lodňanovej.

Druhá tretina sa začala vo veľmi vlažnom tempe, na čo sme hneď v úvode tretiny doplatili, keď nám gól strelila Schredlová. Dievčatá sa nevzdávali snažili sme sa útočiť , ale opäť sme v koncovke neboli úspešné. Naopak v druhej tretine sme ešte inkasovali dva góly z hokejky Fedorovej a Schredlovej.

Tretia tretina mala veľmi vyrovaný priebeh o čom svedčí aj pomer striel na bránky 12:12. V 46. minúte sme mali výhodu presilovej hry, keď sa po asistencii Evy Márie Molekovej podarilo Kataríne Drličkovej znížiť stav stretnutia na 1:5. Bohužiaľ z našej strany sa už ku Kataríne nikto nepridal, naopak inkasovali sme ešte dva góly a stretnutie sa skončilo pre nás výsledkom 1:7.

Opäť musíme vyzdvihnúť výkon našej brankárky, ktorá podala opäť skvelý výkon a podržala naše dievčatá.

Už v nedeľu 30.10.2016 o 12:00 sa stretneme v tréningovej hale Steel arény so Šarišankou Prešov.