28. marca 2024

ICE DREAM – Šarišanka Prešov

ICE DREAM : Šarišanka Prešov 1:18

Po viac ako 20 rokoch sa do Košíc vrátil ženský hokej. Prvý domáci zápas prilákal do tréningovej haly Steel arény nemálo zvedavcov.
Hneď v úvode sa naše súperky gólovo presadili, ale naše dievčatá sa nevzdávali. Korčuliarsky sme na naše súperky stačili. V herných činnostiach máme ešte pred sebou veľa práce.
Po prvej tretine bol stav zápasu 5:0.
Do druhej tretiny sme nevstúpili vôbec dobre, ako keby dievčatá v šatni vychladli a takýto obraz mala celá druhá tretina. Svetlým okamihom bol prvý, ako zahlásil miestny hlásateľ “ historický“ gól, ktorý strelila Jana Ujlakiová
.Do tretej tretiny dievčatá vstúpili s odhodlaním, veľa korčuľovali, no na skúsenejšie súperky to nestačilo.
Veríme, že naše výkony sa budú od zápasu k zápasu zlepšovať.
Už budúcu nedeľu 25.9.2016 o 13:30 opäť na domácom ľade privítame súperky z Krynice.