16. júla 2024

Nábor do hokejovej prípravky

S veľkou radosťou vám oznamujeme, že spúšťame našu hokejovú prípravku pre deti vo veku 5 až 10 rokov. Všetko, čo robíme, robíme inak a najlepšie ako vieme. Výnimkou nebude ani hokejová prípravka, na ktorej pracujeme spolu so Zimný štadión Čaňa.

Naša prípravka nebude iba o tom, aby sa deti vybláznili s hokejkami na ľade. Chceme im, aj vám rodičom, dať niečo viac. Nebudeme sa venovať len samotnému hokeju, ale aj všobecnému rozvoju pohybu a športovej kultúry. Dobre vieme, že tréneri sú v tomto smere absolútne kľúčoví, preto vám s radosťou oznamujeme, že našu prípravku budú viesť skúsení profesionálni tréneri, ktorí u nás budú zamestnaní na trvalý pracovný pomer. Uvedomujeme si, že prihlásiť svoje dieťa na hokej môže byť finančne náročné, preto sme sa rozhodli vám dať prvý tréning úplne zdarma. Prídete, vyskúšate a uvidíte, ako sa vám bude páčiť. Ani s výstrojom si nemusíte na začiatku robiť starosti, radi vám požičiame korčule, prilby, či hokejovú výstroj. S hokejovou prípravkou to myslíme naozaj vážne, preto sa hneď prvú sezónu prihlásime do regionálnej súťaže prípraviek. Urobíme všetko pre to, aby vašim deťom poskytli všetko potrebné pre rozvoj ich talentu.

Základné informácie:

📌 Začíname v septembri 2023

📌 Tréningy 3x týždenne (2x na ľade a 1x v telocvični/vonku)

UTOROK a ŠTVRTOK od 17:00 na ľade

📌 Prípravka je určená pre deti vo veku 5-10 rokov, pre chlapcov aj dievčatá

📌 Cena: 50€/mesiac

📌 Prvý tréning zdarma

📌 Možnosť zapožičania korčúl a hokejového výstrojaAk by ste chceli svoje dieťa prihlásiť, alebo máte akékoľvek dodatočné otázky, kontaktuje prosím:

Eva Moleková+421 903 633 707info@icedreamkosice.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*