19. marca 2024

Priateľský zápas s Ukrajinskou reprezentáciou

Naša príprava na nadchádzajúcu súťažnú sezónu vrcholí.

Pred prvým zápasom, ktorý odohráme 18.9.2022 o 16:30 v Michalovciach, sme využili možnosť odohrať prípravný zápas s Ukrajinskou reprezentáciou, ktorá mala sústredenie v Košiciach.

Zápas sa konal v aréne Sršňou dňa 10.9.2022. Na zápas sme nastúpili v nových dresoch. Preverili sme naše mladé posily. Prvá tretina sa nám veľmi nevydarila a prehrali sme ju 6:0. No v ostatných dvoch tretinách sme boli herne vyrovnané, hoci nás stále trápi zakončovanie.

Po tretinách 6:0,1:1 a 1:0 zápas skončil výsledkom 8:1. Náš gól strelila kapitánka Klára Borovská po asistencii Soni Vargovej.

Mali sme možnosť vyskúšať mladé posily v našom tíme. Veríme, že naše výkony budú mať stúpajúcu tendenciu a v prvom zápase s nováčikom z Michaloviec sa nám podarí uchmatnúť prvé body do tabuľky.