20. júna 2024

Tréningový kemp SZĽH v Námestove

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou, po dlhých týždňoch bez ľadu sa SZĽH rozhodlo zorganizovať „bublinu“ pre ženské hokejové družstvá.

S radosťou sme prijali túto možnosť a tohto tréningového kempu, ktorý sa konal v dňoch 22.-25.4.2021 v Námestove sme sa zúčastnili.

Predchádzali tomu samozrejme PCR testy, ktoré sme úspešne absolvovali a už nič nestálo v ceste sa tohto podujatia zúčastniť.

Všetci sme nastupovali do autobusu s nadšením, ale aj miernymi obavami, ako po takej dlhej dobe bez ľadu bude naše korčuľovanie a hlavne naša kondícia vyzerať.

Po ceste samozrejme v autobuse vládla dobrá nálada, veď po dlhej dobe sme sa konečne stretli aj osobne nielen v online priestore.

Po príchode do rezortu Altis v Námestove sme sa ubytovali a vyložili si veci v šatni.

Po výbornom obede sme sa konečne dočkali a vykorčuľovali na ľad. Prvý tréning bol taký ľahký, aby sme predišli zraneniam a svalovke .

IMG_2125

Počas nášho pobytu sme absolvovali ešte jeden tréning a ľade a samozrejme tréningy v telocvični.

Po úvodných dvoch dňoch boli pred nami aj zápasy, ktoré sme odohrali počas víkendu.

Príležitosť dostali všetky hráčky, pre niektoré to boli prvé zápasy medzi ženami.

IMG_2158

Podľa ohlasov v šatni, boli dievčatá nadšené, že po takom dlhom čase si mohli opäť obuť korčule a zažiť atmosféru zápasu.

Veríme, že sa situácia bude už len zlepšovať a opäť sa budeme môcť bez obmedzení vrátiť k nášmu milovanému hokeju.

Naše poďakovanie patrí SZĽH, ktoré na ženy nezabudlo, tiež celému realizačnému tímu, ktorý nám vytvoril perfektné podmienky a tiež celému personálu v Altise.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*